5 years.

aynı ruh, aynı hava. tam 5 yıl sonra aynı heyecanla arkadaşımın kapısını çalıyorum noel’de. içeri alınmayacağımı biliyorum ama sonuç ne olursa olsun, artık o kapıda olmak istiyorum. içeri alsın veya almasın, o kapıda oturacağım.

time traveler’s wife filminden bu şarkı. ana karakter zaman yolcusu. tam benlik. benim hayatım zaten, forrest gump, the curios case of benjamin button ve the time traveler’s wife arasında bir yerlerde geçiyor. hepsinden birazım resmen.

evet 13 aralık geldi. yarın öğlen 3.05’de gidiyor kargo. becca’ya söyledim yarınki olası maceramızı. çok mutlu oldu bu heyecanı benimle yaşayacağı için. en güzel dualarımı edeceğim o kutu sağ salim ulaşsın diye, bakarsın hediyeyi alınca arkadaşının kalbi yeniden seni hatırlar, sana geri döner, dedi. benim tek beklentim ise kutunun bana geri dönmemesi. geri dönerse, ne gibi bir tepki vereceğimi kestiremiyorum şu an. zaten tepkisini asla öğrenemeyeceğim ama mutlu olup olmadığını hissederim diye düşünüyorum. kutu ulaşsın yeter ki…

sadece mutlu olmasını istiyorum. iyi hissetmesini. bana hissettirdiği gibi iyi hissetmesini istiyorum. bana bugünlerde harika hissettiriyor. 3.05’te bunu o yüzden yazdım:

seni, noel’de daha çok hissetmemin nedenini buldum. etrafta sevdiğim şeyler olduğu için daha çok dışarı çıkıp, daha çok geziyorum. noel ve gezmek. benim en sevdiğim şeyle, seninkisi birleşiyor. o yüzden belki de noel dediğim şey sensin. beni, en çok bu soğuk aralık ayında tamamlıyorsun ve bu harika bir şey benim için…

çocuk kalpli

şöyle bir inanış vardır: aynı şeylerden hoşlanan insanların ilişkileri çok daha sağlıklı olur, bunların birbirleri ile geçirdikleri zaman çok daha eğlenceli ve mutluluk vericidir. lakin hiçbir ortak yönünüz olmayan bir insanla, eğer harika hissediyorsanız, bunun tek bir adı vardır, o da mucizedir.

okuyan herkese mutlu geceler,

çocuk kalpli

 

4 Comments

 1. Dora says:

  Son paragraf ❤️❤️❤️

  Haydin, yolla bakalım 🤔

  Liked by 1 person

 2. puercorde says:

  Evet büyük gün! 🧸

  Like

 3. Muaffak olursun inş çocuk kalpli bu sevginin hakkı arkadaşının yanı valla bak bu kadar sevgiye hürmetsiz biri doğmamıştır yazın ağzına sıçtı resmen hala ona gidiyorsun. Büyük bir sevgi bu. Takip numarasını paylaş kargonun, hep birlikte takip edelim panikleme Geri dönerse evde kimse yoktur deriz.

  Liked by 1 person

  1. puercorde says:

   Çok teşekkür ederim. Bazı şeyleri tek taraflı yazdım hep sanırım, bu da ona haksızlık oldu ama düşünsene 5 yıldır görmediğin kişi birden bire Libya’ya yanına geliyorum diye mesaj atıyor, Libya’da savaş var, savaş olmasa bile Çocuk Kalpli için tehlikeli bir ortam ve sen bu sırada Amerika’dasın. (Amerika’da olması aslında apayrı bir konu da neyse bunu geçtik direk)

   Durdurma şekli kötüydü ama ben inanmıyorum beni kırmak, üzmek için yaptığına. Ne kadar kızgın olsa da beni korumak istedi. Tabi çok ağladım ama ona da bir şey olabilirdi diyip teselli ettim kendimi.

   Kargo takip numarasında isim ve adres çıkmıyorsa paylaşırım.
   Sevgiler,
   Çocuk Kalpli

   Like

Comments are closed.