scavenger hunt.

dün becca’yı fındığa çevirmemek için akşam toplanmamıza gittim ama kendim fındığa döndüm bu sefer de. o soğukta scavenger hunt oynadık. hayır normalde çok severim de, perşembe günü anestezi almışım, adım atacak halim yok. oradan oraya koştuk durduk.

kızdım ama ben!

neyseki dün gece yatmadan önce paylaştığım gibi sincabım geri döndü. aslında dün cadılar bayramı süslerini evin önüne kurarken, zaten hayvanı kaçırdım şimdi bir de bahçeye öcü dikiyorum diye kendi kendime söylendim ama fıstıkların aşkına geri döndü.

IMG_0165

öyle işte öcüleri diktik kapıya. şekerleri de aldık bol bol. umarım kostümlü birsürü çocuk gelir cadılar bayramında.

iyi şeylere yenisini eklemek adına, yarından itibaren çalışmaya başlayacağım yeniden. anestezim dışında yaklaşık 1,5 aydır hiçbir ekstra sakinleştirici almadım ve epilepsi nöbeti geçirmedim, bunu işe başlayarak taçlandırayım istiyorum. aslında cuma günü biraz sıkıştım ruhen, birkaç kere gidip yardım almak geçti kafamdan ama sakinleştirdim kendimi bir şekilde.

kilisedeki posta kutum ağzına kadar doluymuş ama bugün de gitmeyeceğim. istemiyor hiç canım. tüm gün yatağımın içinde kalıp kitap okuyasım var. sanırım gece uykuya dalmak için kullandığım lunesta kışları daha çok uyku yapıyor, şu an bile geri gittim gidecem. yatak geri çekiyor resmen. iptv’m yeniden çalışmaya başladı, tüm gün spor aktivitesi de izleyebilirim.

IMG_0100

ohh ya şu döndü ya, dönmesi için sadece arkadaşımın hayalini kurmaya kaldığım yerden devam edebilirim. bacaklara bak, deli oluyorum şu hayvana. hayvanlar olmasa bu dünyada çok sıkılırdık bence. hayat veriyorlar insana. şu hayvanı bazen günde yarım saat izliyorum. oradan oraya zıplayışı o kadar mutlu ediyor ki beni. bazen kardeşleri ile birlikte çiçeklerimi yiyorlar ama o kadar da olur diyorum artık. neden bilmiyorum bunları yememişler zaten. tadını mı beğenmediler nedir.

IMG_1113

renk aşkı bizimkisi…

okuyan herkese mutlu pazarlar,

çocuk kalpli

4 Comments

 1. Dora says:

  Hayatının aynısından bir tane lazım bene. Bu senin bloglarından önce a adında bir mail düşüyor o neyin nesi hep soracağım unutuyorum.

  Fındık-fıstık işe yarar demiştim!! Dora Kız süper bir hatun ya, her şeyi biliyor bakar mısın??? (:

  Liked by 1 person

  1. puercorde says:

   Süpersin Dora Kız. A, arkadaşımın adının baş harfi, mailde çıkmıyor sanırım ama ben görsel denemesi yapıyorum bloğu girmeden önce. Bir şeyi de arkadaşına bağlama diyeceğini şimdiden duyuyorum ama aklıma başka bir harf gelmedi. Bilgisayar klavyesinde A harfinin yanında duran, kendi adımın “S” harfi bile gelmedi. Ne tuhaf değil mi?

   Like

   1. Dora says:

    Yorum yapmak istemiyorum. (:

    Liked by 1 person

   2. puercorde says:

    O kadar mı vahim 🙂

    Like

Comments are closed.