bad friday.

uykuda cinsel anlamda rahatlamanın, sonradan psikolojik olarak iyi etse de, ilk birkaç gün, nasıl depresyona soktuğunu unutmuşum. kalktığımdan beri, yorganın altında, kendimi hayattan koruyorum yine. zaten favori sincabımı da korkuttum dün. gelmemiş bu sabah ekmeklerini yemeye. oturup ağlayasım var. belki de ağlarım birazdan.

gitti işte gitti!

birkaç gün içinde ona, kardeşlerine ve bebeklerine ev yapacaktım. eşimin babası, gerekli malzemeleri almıştı. boyadığımız yerlerin kuruması için peşpeşe güneşli günlere ihtiyacımız vardı sadece. eşim gene gelir, sana döner, aptalın teki olduğunu hissediyordur, diyor. bense, annelik içgüdüsünün bunun önüne geçebileceğine inanıyorum.

hiç iyi hissetmiyorum bu sabah…

rüyalarımdan aldığım hasarı daha önce açık açık, defalarca kere yazmıştım. hala günlük tutmanın delilik olduğunu biliyorum. ama başka hiçbir şeyim yok ki. o rüya günlüğünü ara sıra okuyup, güzel şeyleri hatırlamaya ihtiyacım var.

siz de böyle yapın diye demiyorum ama iyi geliyor bana işte. bu hero’s journal’ın nasıl satın alabileceğini daha önce paylaşmıştım ama onun üzerinden de bir iki olumsuz yorum alınca fiyatı ile ilgili, vazgeçtim insanlara daha çok anlatmaktan bu günlüğü. benim bu hayattaki en değerli şeylerimden biri o günlük, tam hayal ettiğim türden bir şey yapmışlardı, böyle olunca fiyatına bakmadım açıkçası. ama ben bunu kullanıyorum diye siz de böyle bir şey kullanmak zorunda değilsiniz ki? kendinizi en iyi nasıl hissediyorsanız o şekilde tutmalısınız bu rüya defterini.

zaten şu an sold out. ellerindekilerin hepsini satmışlar yani. theherosjournal

sevgiler,

çocuk kalpli.

6 Comments

 1. Dora says:

  Bahçene dök 2 kilo fıstığı, bunu da biz mi yazalım bebeğim??? Break Dans ederek dönerler.
  Ben yazın aldığın tedavinin bir sonucu düşünüyorum bu seni üzen şeyi, sen ide vücudunun ihtiyacı olan bir şeydi, oldu geçti gitti, diye düşün. Çocuk olarak hissetme bunda, buna çocuk olmanı karıştırma.

  Der Dora.

  Liked by 1 person

  1. puercorde says:

   Seni çok seviyorum Dora! Harika bir fikir bu, gidip fıstık kavanozunu dökeceğim bahçeme, normalde haftada bir ödül olarak veriyordum.

   Kötü uyandım, belki nedeni başka bir şeydir. Birkaç saat daha uyursam geçer gibi.

   Çocuk Kalpli.

   Like

 2. Özcan says:

  Kırmızı ön sipariş alıyor ama TR’ye yollamıyorlar, keşke senden gelirlen isteseymişim be çocuk kalpli.

  Like

  1. puercorde says:

   Ben 1 saat önce baktığımda iki renk de Sold Out’tu, inanın az önce koydular. Satın alıp bana gönderirseniz ben de Noel hediyesi olarak size postalarım. Böyle yapalım mı? Satın alın isterseniz.

   Sevgiler,
   Çocuk Kalpli

   Like

   1. Özcan. says:

    İyi fikir ama kargosu günlük kadar tutar bir de, kabul edemem öyle.

    Like

   2. puercorde says:

    Ben bir sorup haber vereyim size, postanede işim var bugün, ben de merak ettim ne kadara gidiyor.

    Like

Comments are closed.