partly cloudy.

çocuk kalpli’nin yaşadığı şehirde hava 1-2 gündür böyle:

56D144B0-C34F-462A-B14F-064E1E40B247

böyle olunca çocuk kalpli uzun uykulara attı kendini. tabii ki arkadaşının peşinden gitti yine. ama beklenmedik bir şey oldu, arkadaşını ararken o alemde karşısına ölen eski erkek arkadaşı çıktı.

ama konu yine arkadaşım…

gittim ama istemedi diyorum, onur’a. gitmedin ki diyor. istemediği için gitmedim diyorum, istiyor diyor. neden böyle bir şey yaptı ki o zaman diyorum. başına bir şey geleceğinden korkuyordu, diyor. benim hakkımda hiçbir şey bilmiyor ki diyorum, her şeyi biliyor, diyor.

bu tabi aklımda kalanlar, gece uyanıp yazdıklarım. başka şeyler de konuştuk ama gün içinde kendimi ne kadar zorlarsam zorlayayım hatırlayamadım…

kendi kendime söz vermiştim, rüyalardan bir daha hayatıma çıkarım yapmayacağım demiştim, çünkü sağlıklı olmuyordu çıkarımların hiçbiri, en sağlıklı olanın bile bazı yerleri eksikti ve tamamlanamıyordu. zaten, onur bana ilk git dediğinde, bana akıl hastanesine kapatılmayacaksın demişti, 1 gün de olsa kendi isteğim dışında kapatıldım ne yazık ki. ama istemeden de olsa gördüğüm rüya maalesef beni etkiledi.

3.05 mesajımda okuduğunuz gibi arkadaşımın yanına gitmeye karar verdim yine. aslında karşısına çıkma anlamında yazmadım. çıkamam ve bir daha da ona yazamam zaten ben geliyorum diye. ama gidip onu görmeye karar verdim. gitmeye karar verdim. uzaktan da olsa görmek istiyorum.

tabi yakın zamanda yine değil. önce eşime söz verdiğim gibi kosta rika’daki yazlığımıza gideceğim. eeg sonucum iyi çıkar çıkmaz noel’den hemen sonraya uçak biletlerlerimizi aldırdım dün. soğuk havadan 1 ay da olsa yaz güneşine kaçmak harika plan bence. tamam tropikal iklim hayvanları ile uğraşmak biraz sıkıntı olacak ama alışayım yavaş yavaş çünkü afrika’ya gideceğim.

yakın bir zamandan bahsetmiyorum yine ama evet uslanmaz, akıllanmaz biriyim ben. o görür gününü, aynı gizli gizli çaldığım seramikler gibi, gizli gizli gidip göreceğim onu. hatta birkaç gün kalıp birkaç kere göreceğim.

nasıl derler bilirsiniz, para var huzur var…

öyle işte, sevgiler,

çocuk kalpli.

5 Comments

 1. Rüyalara yorumu durdurabiliriz belki, ama rüyaları asla.

  Like

  1. puercorde says:

   Ben farklı iki hayat olarak kabul ediyorum artık. Parelel evren dedikleri şey belki. Ama gene de etkilenmemek mümkün değil. Ölmüş erkek arkadaşınız, bu dünyada annenizden sonra en çok sevdiğiniz kişi hakkında konuşuyor. Gel de etkilenme. Mümkün değil.

   Sevgiler,
   Çocuk Kalpli

   Like

 2. Uzun zaman önce çok araştırmıştım rüyaları geçmiş, gelecek ve şimdiyi bizlere anlattığını anladım. Buyursun gelsinler. Ki bu herkese aynı ışıkla gelmez!

  Like

  1. puercorde says:

   Çok fazla rüya var…

   Uyuduğunuz ilk 2-3 saatte gördükleriniz bilinç altınızın yansıması. Saçma sapan şeyler. Hızlı bir şekilde, konudan konuya atlayan rüyalar bunlar.

   Geleceği gösteren rüyalar var, bunlara astral seyahat ile ulaşıyorsunuz, çoğu insan astral seyahat yaptığını bile bilmiyor bunlara ulaştığında ama anlamı yok, gerçekleşmediği sürece asla gerçek olup olmadıklarını bilemiyorsunuz…

   Geçmişe gittiğiniz rüyalar var ya, ah onlar. Akıl hastanesinde bitiyor sonu onların. Kaldırabileceğinizden çok daha fazlası onlar.

   Tüm bunlardan şimdiye çıkarım yaptığınızda da hastanede bitiyor.

   Diyorum ya, ayrı iki hayat. İki farklı yaşam. Ben bir daha çıkarım yapmam hayatıma. Etkilenirim ama çıkarım yapmam.

   Sevgilerle,
   Çocuk Kalpli

   Like

   1. Geçmiş simdi öyle yazınca beni de bir düşündürdu. Çıkarımsız rüyalara o halde

    Like

Comments are closed.