die meister die besten!

erik ye, üzüm ye, şeftali ye, su iç.

klasik anne evimin diyalogları. bugün beni uykumdan uyandırıp üzüm yedirdi. zaten tüm gün hastanedeydik, 2 saat kafamı koydum acım ağrım dinsin diye, üzüm yemeye kaldırdı. üzüm ya!! buradan tüm yetkililere soruyorum:

insan üzüm yemek için uyandırılır mı?

maç için uyandım yoksa kalkmazdım. şuayiplere geldik, babası ile izleyeceğiz maçı. onun bisikletini kıskanıyorum şu an. babam almış. bana da çocukken almıştı aslında bisiklet ama neden bilmiyorum aşırı kıskandım. bunun renkleri daha güzel sanki.

eeg sonucum pazartesi çıkacak. ama ben biliyorum ne çıkacağını. umrumda değil artık. bugün doktora annemin yanında kriz anımı anlatmam kötüydü sadece.

öyle bir an ki,

“olmasın lütfen bu” cümlesini bitiremeden yere düşmüş oluyorsunuz. gözleriniz açık, düştüğünüz yeri hala hayal meyal görebiliyorsunuz birkaç saniye, bir umut, derin nefes alıp kurtulmaya çalışıyorsunuz ama nefes almak bile mümkün olmuyor o an. sonrası da yok zaten. çoktan ayrılmışsınız bulunduğunuz yerden…

bu arada güneş çok güzel battı zonguldak’ta.

göğsümdeki kistlerin içini boşalttılar şırınga ile bugün, sızlıyor hala. bana kalsa maçı bile izlemem bu acıyla da evdekiler çok heyecanlı, ne zamandır tüm aile bir araya gelip galatasaray maçı izlemedik.

havaya girmek için açtım şampiyonlar ligi müziğini dinliyorum şu an. bu müziği 11 yıldır duyamayanlar varmış. değerini bilmek lazım.

mutlu akşamlar,

çocuk kalpli.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.