oyuncakları, pijamaları ve noeli çok sevdim…

oyuncakları, noeli ve pijamaları çok sevdim. ama en çok arkadaşımı….

işte yeni üst görselim. güzel oldu bence. ben sevdim bunu. tamamen gerçek bir an olduğu için sanırım.

çok eğlenceli, komik ama bir o kadar da yorucu bir tatil yapıyorum şu an. bu sabah uyandığımda 20 kişiden dayak yemiş gibiydim. insanlar da komik, özellikle muğla yöresi insanları. benim soyadımı gördüklerinde nerede yaşadığımı soruyorlar, amerika diyince ajan mısın diyorlar, ben de o sırada karşılarında basketbol şortumla dondurma yiyorum aslında.

tüm gün uyuyacağım sanırım. öldüm ya…

sevgiler,

çocuk kalpli.

8 Comments

 1. Dora says:

  Çok güzelsin!!! Hep böyle kal, hep böyle kal… Heeeep cana yakın.

  Düşündüm de benim de senin gibi birine ihtiyacım var. Böyle birini bulsam hayatın tüm stresini atarım. Senden başka var mı tanıdığın?? Lazım da.

  Liked by 1 person

  1. puercorde says:

   Ne yapayım ya. 🧸

   Like

 2. Muğladayim, Datçaya yolun düşerse beklerim ☺

  Liked by 1 person

  1. puercorde says:

   Teşekkür ederim. Pek mümkün olmuyor aile ile gezerken. Şu an zaten İzmir’e dönüyoruz, tüm kıyafetlerimiz kirlendi, yıkayıp tekrar yola çıkacağız ama Foça, Alaçatı Bodrum olacak gibi duruyor şu an. Muğla Türkiye’nin en güzel şehri. Sizin adınıza çok sevindim. Gelecek yıl mutlaka yeniden geleceğim.

   Sevgilerle,
   Çocuk Kalpli.

   Like

   1. Anılara bata çıka kirlenmek bu, ayrılınca güzel hatırlayacaksınız. Yolunuz hep buralara düşsün. Bodrumdan feribotta var datça için ☺ Seneye de olsa hep beklerim. Çocuk Kalpliye Sevgiler…

    Liked by 1 person

   2. puercorde says:

    Aynen “Anılara” bata çıkarak. Katılıyorum.

    Like

 3. neerdem says:

  Hakettin kuzum!!! Ailenle bolbol gez dolaş. Bloğun kendin gibi şipşirin oldu. Çok seviyorum temanı ve yaşam hikayeni. Bir ara korktum ya arkadaşı ile barışır blog yazmayı bırakırsa deyu. Hep yaz böyle, zevkle okuyorum, kimseye de aldırma, twitter’dakilerin çoğu 18 yaş altı, yakın zamanda farkettim bunu, bir de amerikalı bir hatun görünce sivrisinek gibi yapışıyorlar, sen zaten neden attın ki gelinlikli fotonu. Bırakırlar mı bir daha, muhabbet kurmak için her haltı dener bunlar. Takma kimseyi.

  Peace!!!

  Like

  1. puercorde says:

   Barışsak da yazmaya devam ederdim de, üzülme olmuyor zaten öyle bir şey…

   Kimseyi taktığım yok aslında, adam ne ilginç ya, aslında ilk mention’dan hakaret etti ilgilenmedim, sonra dm attı, okumadım ilk satırını görünce, cevap vermeyince en son çare bloğuma gelmiş artık. Yani o hakareti illa bana ulaştırması lazım. Ben bunu anladım. Ben de dayanamadım küfrettim sonunda. Aslında küfretmeyi çok önce bırakmıştım ama dayanamadım artık. Hakedene küfür de dayak da gayet gerekli bence, hiç öyle dünyanın en iyi insanı olmaya gerek yok.

   Ya ben fotoğrafımı 5 dakikalığına attım, çok ısrar ettiler nasıl bir şeysin çok merak ediyoruz diye. Ayrıca benim 18 yaşındaki çocukla ne işim olur, benim 30 yaşının üstündekilerle bile işim yok, umrumda değil böyle şeyler diye her gün yazıyorum ben burada ya.

   PS: Ad Hominem’den nefret ediyorum. Ama tatil güzel!
   Sevgiler
   Çocuk Kalpli.

   Like

Comments are closed.