butterfly valley.

günaydın!

hala iyiyim ama bugünlerde bir kere daha anladım ki ben yaz ve sıcak insanı değilim. 31 derece kapasitemin çok üzerinde bir sıcaklık. tabi bir de sivrisinek problemi var. bu sabah uyandığımda ürtikerlerimi kaşımamak için dua etmek zorunda kaldım. sinek ısırığı alerjim var. şişiyor, kabarıyor her yanım.

bir gidiş tarihim oldu, onu gelip mutlaka yazayım dedim. ailem beni çok iyi buldu. bir de kardeşimin yine boşanma sorunları var ben de arada kaynayacağım gibi bu şekilde.

eşimin babası 29 eylül tarihine yine biletimi business’a upgrade etmiş. başka tarih bulamadım ayağına bir dönüş tarihim olsun istedi sanırım.

hala gidiyor muyum kesin değil. annem de babam da benimle henüz final konuşmasını yapmadı. şu an sadece şımartıyorlar. bu bilet olayına da bir şey demediler.

evet dün kelebekler vadisindeydim. gözlerim dola dola dolaştım her köşesini. hüzün verse de geçmişime şöyle bir bakmak güzeldi.

arkadaşımla geçirdiğim tatilin her anı geldi gözüme. çok önemli bir şeyi hatırladım yine bu tatil ile ilgili.

ben bu tatilimiz sırasında ilaçlarımı yanımda getirmeyi unutmuştum ve yeşil reçeteli oldukları için tatilimiz boyunca onları eczaneden alamadım. o tatilde hiç kavga etmemiştik. çok mutlu ve huzurlu bir tatildi. ilaç kullanmıyorken çok mutluymuşum ben onunla.

bazen hayatıma girse tüm ilaçlarımı bırakmayı bile göze alırım diyorum. bu yüzdenmiş. derinlerde bir yerde bu tatilin huzurunu hatırlıyormuşum.

neyse gidip ürtikerlerimi bir kez daha soğuk suyla yıkayayım. kaşıyıp parçalayacağım yoksa bacaklarımı.

sevgiler,

çocuk kalpli.

2 Comments

 1. Muhteşem bir fotoğraf, o an orada ne hissettin merak ediyorum…

  Liked by 1 person

  1. puercorde says:

   Arkadaşımı ve Annemi düşündüm…

   Arkadaşımı düşündüm çünkü zaten bu vadiye onunla olan anılarımı tazelemek için gitmiştim, zaten fotoğrafta da geçmişimizde yürüdüğüm yerlere bakıyorum.

   Annemi düşündüm çünkü birkaç saniye sonra o kadar aşağıya indiğim için beni oyacaktı. Fotoğrafı tanımadığım bir adama çektirdim kaşla göz arasında.

   Kızdı tabi. Hatta delirdi. Kahrolsun bir şeyler.

   Sevgilerle,
   Çocuk Kalpli

   Liked by 1 person

Comments are closed.