tk6.

kendime söylemekten korktuğum bir şey var. sanırım buradan bir daha çıkmak istemiyorum. annem 5 eylül’e tk6 sefer sayılı uçuşu aldırmasaymış 1 hafta daha burada kalırmışım gerçekten. bugün tk6’dan sonra, istanbul’dan izmir’e geçeceğim uçak biletini satın alırken, geçen yıl aynı gün yine şikago’dan istanbul’a uçup devamında izmir’e aynı biletle geçtiğimi farkettim. sonra kardeşimin düğünde yaşadığımız üzücü şeyleri hatırladım.

tam bir yıl sonra, 5 eylül tk6 seferi, benim için gerçekten yeni bir başlangıç olmalı. bir önceki olmayan yılın telafisi olmalı. böyle bir tesadüf mutlaka bende bir fark yaratmalı.

perşembe günü, son beyzbol maçıma kadar buradan çıkmamaya karar verdim ama çıktıktan sonra 5 eylül için gecemi gündüzüme katacağım. annemin, babamın, kardeşimin beni iyi görmesini istiyorum. geçen yıl çok üzücü anılarımız oldu. bu yıl olmamalı.

aslında çok sevdim burayı, tuhaf bir şekilde buradan ayrılmak istemiyorum. tüm hafta sonu zor bekledim, tıkılacağım odaya kavuşacağım anı. akşam yemeğini bile beklemeyeceğim sanırım.

kaçabildiğin kadar kaçmak bazen öyle iyi geliyor ki…

çocuk kalpli.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.