one way.

hayatımda bir kere millerimle uçak bileti satın aldım, ona da binemeyeceğim. 4 eylül’de eeg’m var zaten, birkaç gün daha bekle anne, yine bana son dakika amerika-türkiye bileti aldırma lütfen desem de annem 5 eylül’de gel o zaman diyor. ve bilet de şimdilik tek yön. bu şu demek:

bittin sen!

çok kızmış durumda. çok da endişeli. gel tatile çıkacağız, iyi olduğuna emin olmak istiyorum, sonra geri yollayacağım amerika’ya diyor ama biliyorum ki beni oyacak. kabak gibi hem de. şu an üzerime çok gelmiyor bulunduğum yerden dolayı, bir de iletişimimiz kısıtlı, aslında telefona gün içerisinde molalarda hep bakıyorum, saatte bir de mola oluyor ama bilerek girmiyorum whatsapp’e, girdiğimde mutlaka bir iki laf yapıştırıyor.

bu akşam da burada kalmak istediğimi söyledim eşime. ve akşam gelme buraya beni görmeye lütfen dedim. burası bana iyi geliyor ama sen gelip ağlayınca benim tüm huzurum bozuluyor dedim. becca da mesaj atmış ama onu da görmek istemiyorum şu an. hiçbirine kızgın değilim, sadece bunaldım herkesten ve her şeyden, biraz uzaklaşmak, yalnız kalmak istiyorum. olduğum yer huzur veriyor. tuhaf bir şekilde hoşuma gitti bir yere kapatılmak. garip bir şekilde hergün daha iyi hissediyorum.

haftasonu için eve geleceğim ama türkiye’ye gidene kadar yine geceleri burada kalmak istiyorum. josh’a gelince. haftasonu onunla beyzbol maçına gideceğim. zaten o yüzden eve geliyorum haftasonu. eşimden gizlediğim bir şey olmayacak, tabiki üzülecektir ama arkadaş olarak gidiyorum yanına, fazlası hiç olmadı ki zaten hayatımda. eşim de arkadaşım, arkadaşım da arkadaşım, becca da arkadaşım, josh da arkadaşım.

evliliğim de oyuncakmış hem. annem, küçükken sokakta evcilik oynarken çağırdığı gibi, eve çağırdı beni.

böyle işte.

sevgiler,

çocuk kalpli.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.