breathless.

“belkide gerçek olamayacak kadar güzel bir masalızdır. bu dünyada bir araya bir türlü gelemeyişimizin nedeni, ikimizin de aslında rüya aleminde yaşayan iki masal kahramanı oluşudur. belkide uyandığımızda ikimiz de tüm büyümüzü kaybedip bilmediğimiz insanlara dönüşüyoruzdur.”

böylelikle yürüyüş yaparken, yazacağım çocuk romanının ilk satırları düşmüş oldu zihnime. epilepsinin şikayet edemeyeceğim tek yönü bu sanırım. sınırsız yaratıcılık. ama inanmadığım için yaratmıyorum bunları, hatta daha çok inandığım için yaratıyorum. biz masal kahramanıyız. hep öyleydik. hep masaldık. dünya üzerindeki herhangi bir hayal kırıklığı masal alemindeki bizi yıkmamalı.

işte bir şeye karar vereceksem son olan şeyler hakkında, buna karar veriyorum. o gün ne olduğunu veya arkadaşımın nerede olduğunu bilmiyorum ama hiçbir önemi yok artık. ben içimde bu kararı veriyorum bizimle ilgili; biz bu hayatta ne olursak olalım, asıl o masal aleminde yaşayacağız, onu asla bırakmayacağım, biliyorum o da beni bırakmayacak ve orada sonsuza kadar var olacağız.

IMG_6775

5 km yürüdüm. dünyayı kurtarmış gibi hissediyorum şu an. yani dünyayı kurtaramasam da en azından kendimi yattığım yerden çıkarmış oldum sanırım.

bugün benim için kocaman bir yeniden başlangıç. ne yaşarsam yaşayayım her zaman yeniden başlarım ama bugün farklı duygularla başlıyorum. bundan sonra ne yaparsam çok daha doğru yapacakmışım gibi bir his var içimde. umarım yanılmıyorumdur.

çocuk kalpli.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.