something there.

sizi bana düşmanlarım mı gönderdi? iki dakika rahat uyuyamadım. bırak astral seyahati,  rüya bile göremedim!! sabahtan beri, onlarla oynamam için beni uyandırana kadar her türlü yolu denediler. hayvanlar bile elinde döndürüyor beni şu alemde, ona üzülüyorum.

IMG_6126

IMG_6141

şu mavi olan özellikle! kafam şişti kafam! daha önce hiç bu kadar ötmemiştin, derdin nedir iki gündür! yemini mi değiştireyim, yerini mi değiştireyim, sıkıntın derdin nedir! manyak kuş, niye kafesin yanıyor gibi bağırıyorsun sürekli!!

neyse kalktım artık, oturdum yazı çalışmalarımın başına. yatmadan önce daha da açılmak için çikolatamı kolamı alıp, oyun odasına iner, lego oynarım. yarın sabah erkenden kalkıp yürüyeceğim, başka türlü ilaçların verdiği uyuşukluk üzerimden kalkmayacak.

daha kötüsü her zaman vardır. yine böyle avutuyorum kendimi. şu an arkadaşımın başına bir şey gelmiş olabilirdi. şu an hayat benim için durmuş olabilirdi. kolam ve çikolatam ile lego oynamaya inemeyebilirdim. ne olursa olsun elimdekine şükretmek zorundayım. öyle de yapacağım.

iyiyim ben. olan oldu. hayat devam ediyor. yarın güneş hepimiz için bir kez daha doğacak.

mutlu geceler,

çocuk kalpli.

2 Comments

 1. S. Ozy says:

  Kara haber tez ulaşır, sıkmayın canınızı. Allah büyüktü, bakarsınız bu gözyaşlarının sonu büyük bir kucaklaşma büyük bir sarılmadır. İyi bakın, iyi olsun. Kötüyü çağırmayın.

  Çok özür dilerim gereksiz boşboğazlığım için, hala kendimi çok suçlu hissediyorum.

  Ozan.

  Like

  1. puercorde says:

   Hissetmeyin. Bunlar olmasa da benim zor bir hayatım var, maalesef hep yaşıyorum bunları. Kendime hayret ediyorum, 2 yıl boyunca bu gerçeklerden nasıl kaçabilmişim. Arkadaşım nasıl bir vahşetin içindeymiş meğer. Bense ona saçma sapan mesajlar göndermişim. Benim dert dediğim şeyler onun için hiçbir şeymiş.

   Bunu değiştireceğim.
   Sevgilerle,
   Çocuk Kalpli.

   Like

Comments are closed.