it’s okay.

dün ne olduğunu bilmiyorum, uyandığımda günlük kıyafetlerimle yatağımda uzanmıştım ve pervanem en yüksek hızla döndüğünden üşüyordum. birkaç dakika neden sokakta giydiğim basket şortu ile yatağa girdiğimi düşündüm. telefonu bile kılıfından çıkarıp yatağa öyle alıyorum. hatırlayamadım ne olduğunu. sonra yine uykuya dalmışım. öğlen 3 gibi eşim uyandırdı sıvı vermek için. ne oldu dedim, çok şükür panik atak (anksiyete) kriziymiş, epilepsi nöbeti değilmiş dedi.

sevindiğimiz şeye bak!

hatırladım böyle söyleyince olanları. hemen elime telefonu aldım. ona attığım mesajımı tamamlayamamışım. mesajın ortasında bayılmışım. yine yarım ulaşmış bir şeyler. aslında çok iyi gidiyormuşum, ilk defa tüm cesaretimi toplayıp buraya yazdığım türden bir mesaj göndermişim ama sonuna yetmemiş gücüm.

aslında burada saat sabahın 4’ü ama solunum depresyonundan bunaldığım için uyanmak istedim. sakinleşmem için klonazepam yapıldığında sürekli boğulurmuş gibi uyanıyorum uykumdan.

mesajlara çok teşekkür ederim. daha kötü günlerim oldu. bu hiçbir şey hatta. birazdan güneş doğacak ve ben tüm gücümle yeniden başlayacağım. doktorum 1 hafta rapor vermiş. becca’nın voicemail’ini dinledim az önce, rapor sistemimize ulaştı yarın sakın gelme, hatta ben geleceğim sabah sana bakmak için demiş.

o bunu söylediğinde aklıma gelen ilk şey, arkadaşım göndereceğim kart için 1 hafta daha çalışma şansı oldu. bu kart elimden çıktıktan sonra da düşeceğim artık yollara. cesaret korktuğun halde yola devam edebilmektir derdi. korkuyorum ama şu an yatağımda sakinleştirilmiş bir şekilde yatmaktan yine de iyidir diye düşünüyorum.

daha yazardım ama gözlerim kapanıyor.

ps: yazdığım mesajı henüz görmemiş.

sevgiler,

çocuk kalpli.