sleeping bear dunes.

sleeping bear dunes’a geldiğimiz için mi bilmiyorum, uykulardan uyanamıyorum bir türlü. bırak uzun yürüyüşler yapmayı, ayağa kalksam başım dönüyor ve tekrar yatıyorum. beklediğimden çok daha ağır geldi ilaç. yerle bir etti. zihnim o kadar boş ki şu an, cümle kurmakta bile zorlanıyorum. akşam gipsy kings konseri için bilet almıştım. gideceğimi hiç sanmıyorum. eve gider gitmez kafamı yastığa koyasım, ertesi güne kadar yine uyuyasım var.

yazacağım karta da çalışamadım. panik içindeyim şu an. 23’ü yerine 31’inde postalayacağım. sadece bundan değil, tam ritüel olmasını da istediğimden. 31 temmuz 2019 günü o postayı saat 3.05’te gönderip saatimi orada çalıştırmak istiyorum. zaten yolladığım kart eline, türkiye’de yaşamadığından tahminen 2-3 ay sonra geçer.

zaten ne kadar çabalarsam çabalayayım hiçbir şekilde beğenmeyeceğim o yazdığımı. hiçbir şekilde ona layık görmeyeceğim. paniğim birkaç gün öncesinde başladı aslında. kitapçıya gittiğimde kolaya kaçmak için acaba bir kutu mu yollasam içine bir sürü hediye mi doldursam diye düşündüm, elim birkaç sevimli şeye gitti. sonra durdurdum kendimi. yapma dedim, büyüsünü bozma emeğinin. 2 aydır çalışıyorsun.

ona gönderdiğim bu basit hediyenin, aslında ona gönderdiğim en pahalı ve en çok emek harcadığım, en çok acı çektiğim olmasının büyüsü yardım eder diye umuyorum yazarken.

yine de ellerim titreyecek bunu biliyorum.

titremesi de güzel çünkü böyle sevmek çok güzel. insan sevince güzelleşiyor. ben her zaman sevmeyi, sevilmekten daha çok sevdim. bir şeyi sevmek beni her zaman daha çok mutlu etti. aslında düşününce çok kötü değil aseksüel olmak, binbir türlü güzellikleri var. bunların içinden en güzeli bu. sadece kişinin varlığı bile yetiyor size. bu sizin için yeterli. yanında olmak yeterli.

keşke bir de sarıldığımda hissetsem. sadece sarıldığımda. fazlası değil. keşke sarıldığımda süper hissetsem. anneme sarılırmış gibi hissetmesem.

keşke.

7.21.2019, sleeping bear dunes.

çocuk kalpli.

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.