july 11.

beni benden başka herkes o kadar iyi tanıyor ki…

dün sabah kalktığımda gerçekten emmanuel’in korktuğu gibi ilk uçakla libya’ya gidiyordum. böyle yapmadım tabi ama sonrasında rüyamdan bir türlü uyanamadım, hayal dünyasında gibiydim. koşa koşa eve geldim böyle olunca, eşimi eve çağırıp antipsikotik kullanmaya ihtiyacım olduğunu söyledim. (arabasında taşıyor ilaçlarımı, asla evde bırakmıyor) o da kabul etmedi, çünkü antipsikotiği akineton ile alıyorum ve akineton bağımlılık yapan bir madde. sen akineton kullanmak için mi nörödol istiyorsun diye karşı çıktı, yok bu sefer akinetonsuz kullanıcam çok kötüyüm eve gel diyince anladı kötü olduğumu. o da işini bıraktı geldi. bugün de herkesin çağrıldığı bir konferans var, bir saat sonra gidip yalandan yere orada görünücem sonra tüm günüm yine boş. dün 3.05’de yattım. 3’ü 5 geçe. (31) ve bu sabaha kadar uyudum. ama yanına gidemedim tabi nörödol alıp yatınca ama bu sabah akinetonsuz aldığım için kafama çekiç yemiş gibiyim ve buna ilk defa seviniyorum. sadece becca bugün beni görmese iyi olur, çiğ çiğ yer beni görürse.

akşama beyzbol maçım var ama gidersem rezil olurum. araba bile kullanamam şu an. konferansın olduğu yere bisikletimle gideceğim. düşmem umarım.

ve 23 temmuz’a tam 13 gün var. artık gecemi gündüzüme katmalıyım. en azından haftada bir cuma günü almam gereken antipsikotiği aradan çıkardım. iyi tarafından bakarsam hala iyi bir şey yaptım ama becca bunu anlayamayacaktır. öldürecek beni bugün ya. off.

sevgiler,

çocuk kalpli.

 

2 Comments

 1. Busra Deniz says:

  Muhakemeni yitirme sakın güzel insan. 💕💕
  Yazılarını seviyorum! Bilhassa arkadaşını anlattıklarını.
  Arkadaşın için ruh sağlığını koru, burada yazdığın sevgiyi ona götür. Her insanın böyle sevilmeye hakkı var. Keşke ben de böyle sevilsem, yanlış anlama imreniyor insan, beni de biri böyle sevse, sen değil başka biri.
  Astral seyahat yapmak zorunda değilsin. Lütfen, aklına sahip çık. 💖💖💖💖💖

  Büşra.

  Like

  1. puercorde says:

   en sevdiğim şeye gitmek, bahsettiğiniz sevgiyi götürmek için yine ondan vazgeçmem gerekiyor. astral seyahatte onunlayım ve bu kolay bir şey değil 4 yıldır bu insanı görmediğimi düşündüğümüzde. ama yapmamalıyım haklısınız. dün kolay değildi, çocukluğuna gitmeye çalışırken gelecekte yine onunla olduğumu gördüm. sabah bir kalktım ilk işim uçak bileti bakmak oldu. tabi gerçekleşeceğini veya gerçekleşmeyeceğini sadece allah bilir, belkide olmayacak öyle bir şey ama ben uyanınca yorumlama yeteneğimi kaybetmiştim, sonradan kendime gelmeye çalışsam da başaramadım eve gidip kendimi sakinleştirmem gerekti.

   götüreyim, götüreyim de nasıl yapacağım hakkında tek bir fikrim yok. bir de düşündüğünüz gibi değil. karşımızda benden çok çekmiş bana çok kızmış biri var. 30’lu yaşları geçtiğinizde sözlerin ve yazıların bir anlamı yok, göstermelisiniz, hissettirmelisiniz. yazılarınız çalıntı bile olabilir, onbinlerce kitap var. benim yazdıklarım çalıntı değil ama karşımda böyle olacağını düşündürttüğüm biri var.

   çok sahtekarlığımı yakaladı. sevgi getirdim dediğimde, s. sevgini diyebilir, elindekileri de kafama fırlatabilir, haha.

   aklıma sahip çıkacağım, çok teşekkür ederim. siz de çevrenize daha dikkatli bakın, belki de böyle şeyler yazmasa da hareketleri ile bunu gösteren biri mutlaka vardır.

   sevgilerle,
   çocuk kalpli!

   Liked by 1 person

Comments are closed.