women and tuesdays.

tüm yaz boyunca tek bir sağlık sıkıntısı yaşamamaya programladım dün kendimi. hatta özellikle temmuz’da fark yaratmak zorundayım. klasiktir, böyle üzerinde çalışmanız gereken bir şey varken, inanılmaz derecede kitap okuyasınız, playstation oynayasınız, bisiklete binesiniz, odanızın hijyeninden emin olasınız gelir.

bunun benim için iyi bir şey mi kötü bir şey mi olduğuna emin değilim ama gün itibarı ile elimde sahte sosyal medya hesabı açabilecek bir telefon numarası ve mail kalmadı. amerika’da bir telefonla sadece 2 tane gmail hesabı açılıyor. (twitter’da tek hatta) aslında amerika’nın durumunu tehlikeye sokacak durumlar dışında haklarınız var, bu şirketler hiçbir şekilde bilgi satamıyorlar ama şu an amerika her şeyi kendisine tehlike olabilecek bir durum olarak görüyor. o yüzden tüm sosyal medya hesapları telefonunuza bağlı. türkiye’de durum daha kötü diye düşünüyorum.

sosyal medya demişken, dün twitter haziran istatistiklerim geldi.

Ekran Resmi 2019-07-01 23.56.08

profil ziyaretim gördüğünüz gibi yaklaşık 30.000 kişi bu ay. gelen dm sayısı hakkında biraz bilgi versin. çoğuna saatimden hızlı hızlı bakıyorum sonra gelip buraya birleştirerek yazı atıyorum. ama çok teşekkür ederim, sevilmek güzel şey. ben de olayı son zamanlarda iyice bloğa döndürdüm ama yazdıklarımı okuduğumda kendimde keyif almaya başladım. çok enterasan, ilginç bilimlerim içerisindeyim. konu da açıldıkça açılıyor. ileride bunları toparladığım bir sanal kitap yazmayı düşünüyorum, tarihe bir şey bırakmak için. bloğumun görünüşünü de çok seviyorum. böyle peşpeşe oyuncak resimleri bulunca sürekli yazmak istiyorum onları kullanmak için.

bugünkü kadınlardan ve salı günlerinden çok çektim mottomdaki kahraman bence annem. haftasonundaki patırtıdan yeni haberi oldu. şu an işten sonra konuşuruz diye savuşturmaya çalışıyorum ama, annemi şu kadar tanıyorsam birazdan whatsapp’imda 20 satır büyük fontlarla yazı olur. günün sonunda da kadınlardan ve salı günlerinden çok çektim diye haykırırım.

okuyan herkes mutlu bir gün geçiriyordur şu an umarım,

sevgiler,

çocuk kalpli

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.