summertime.

yemek öncesi biraz uyurum diyordum ama zamanımı boşa harcamak istemedim, 1-2 sayfa daha çalıştım. yazdıkça daha iyi oluyor. elim daha rahat hareket etmeye başladı. kendime yeterince güvenebilirsem belki de baskı yerine direk el işi çizim kartı satın alırım nadya’dan. ama kendime gerçekten güvenmem gerek, bir kartı 100 euro’ya satıyor. içime oturur beceremeyip mahvedersem.

eşime az önce kendimi iyi hissettiğimi ve becca kızacağı için haftasonu antipsikotik kullanmak istemediğimi söyledim. merak etme, doktorun akineton da yazdı artık nörodol kullandığında diskinezi olmayacaksın, öyle uyandığında sinirlerin bozuk da olmayacak ama becca’yı çok seviyorsan aldığın cuma akşamları sonra cumartesi uyanıp açılmak için uzun yürüyüşlere çıkabilirsin, yazın sonuna kadar böyle olması gerekiyor dedi.

seninle yazı sonuna kadar mutlu yaşamak istiyorum, demekti bu.

ben de öyle istiyorum. sadece yaz değil, sonbahar da güzel geçsin sonra büyük bir heyecanla noele girelim istiyorum. michigan’ın en güzel mevsimi sonbahar, ortalık galatasaray tribünü gibi oluyor sarı, kırmızı, turuncu renklerle. geçen yıl tadını çıkaramadım kardeşimin düğününde düşüp bayılıp rezil olduğum için ama bu yıl gerçekten mutlu bir sonbaharı karşılamak istiyorum.

gene de keşke hiç gerek duymasam bu ilaçlara. şu an hala doğum günümden kalan cupcake’leri yiyorum, düşününce sadece 5-6 gün geçti üzerinden ama benim için bir ay gibiydi bu süre.

IMG_4154

başkasının zamanda yolculuğu kaldıracak kudreti vardır ama beni çok dağıtıyor. uzun bir süre yapmak istemiyorum.

yazı sonuna kadar yaşamalıyım…

sevgiler,

çocuk kalpli.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.