it’s over.

on

bazen daha fazladır her şey, benim içinse bazen çok daha fazladır…

dün uyku basınca bebeğin yanına uzandım, o an öyle bir huzur kapladı ki bedenimi sanki bebeğin yanına yatan ben değildim, benim yanımda yatan annemdi bense bebektim. direk bu ana geri götürdü yanımda yatan bebek beni.

sonra telefonumun ekranının parlaklığını kısıp annemin biletine bakmak istedim, pazar günü ona kavuşacağım ana acaba kaç saat kalmıştı. sonra bileti görmem ile birden nefes alışlarım hızlandı. annem biletini bay olarak almıştı, bayan değildi ve böyle şeyler amerika uçuşlarında problem olabilirdi. sanki dünyanın sonu gibiydi benim için o an, bir de lunesta’yı aldıktan yarım saat sonra ayık kalabilmek imkansızdı. hem uykuya dalıyordum hem panik içinde insanlara bir sorun olur mu diye yazıyordum. ilaca karşı duramayınca da tüm mesajları sabah okudum. çok çok teşekkür ediyorum tüm mesaj atanlara. türk hava yollarını aradık ve düzelttik. uçak biletlerinde bay bayan yanlışıyla, adınızı yanlış yazdığınızda 3 harfe kadar değişikliği sorun etmiyorlar. check-in’e mesaj gönderiyorlar. ama ilacımı almamış olsaydım 4 gündür içinde bulunduğum cümbüş tüm hızıyla devam edecekti valla. offf.

becca sabah gelip 7’de çocuklarını aldı. çok yıpranmış gözüküyordu. bu sefer o bana tüm gücüyle sarıldı ve çocukları aldığım için teşekkür etti. ben de, gitmene çok üzülmüştüm ama öyle bir anda döndün ki üzüldüğüm her ana değdi dedim.

hayatımın en zor haftalarından biriydi. hiç bu kadar daha ağır bir ansiyete krizi yaşamamıştım.

neyseki geçti.

sevgiler,

çocuk kalpli

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.