childhearts always come back.

bugün eşim odama gelip, senin için odanın duvarına yaptığım uçaklı bulutları beğendin mi dedi. evet nasıl yaptın diyince, 2-3 saatimi aldı teker teker yapıştırmak dedi. beni bu kadar mı çok seviyorsun dediğimde, hayır daha büyük fontlarla yatağının üzerine de “çocuk kalpliler her zaman geri dönerler” yazdığımda anlayacaksın asıl ne kadar sevdiğimi, dünyanın en zor işi gerçekten dedi gülerek.

uzun zamandır maillerimi bu cümle ile bitiyordum. zaten bu cümleyi ilk söylediğim an bu hayatta ağzımdan çıkan en önemli şeylerden biri olduğunu anlamıştım. kalbimden fırlamıştı sanki, insanlara olan inancımı, sevgimi, benim için önemlerini anlatıyordu ve onlardan asla vazgeçmeme isteğimi dökmüştüm bu cümleye. aynı zamanda bu cümle son zamanlarımda astral alemden dünyaya dönmeye çalışırken hep kendime söylediğim bir uyandırma mesajıydı.

eşim hiç rüya görmeyen biri, ona hiç anlatamadım içinde olduğum şeyleri. anlamasına imkan yoktu, yormadım hiç kendimi. ama daha önce de dediğim gibi, hayat sizinle inandığınız şeyler üzerinden iletişime geçer. hayat, eşim ile bana ulaşmıştı bugün. gece rüyamda nereye gidersem gideyim mutlaka yazının olduğu yere geri dönmemi istiyordu.

her zaman geri döneceğim.

iyi geceler,

çocuk kalpli.

2 Comments Add yours

 1. Hocam kötü geldi hastaneden haberin Nurdan Hocam eşinle konuşmuş epilepsi krizi geçirmişsin bilincinde kendine gelmemiş ara ara geldiğindede kimseyi hatırlamıyormuşsun :((

  buraya çocuk kalpliler geri döner demiştin ya hocam dön hocam bekliyoruz…

  Liked by 1 person

  1. puercorde says:

   Şimdi hatırlıyorum, üzülme. Çok teşekkür ederim ilgin için.

   Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.