happy friday.

bana şu an hayatın anlamı ne diye sorsalar, sıcak bir duştan sonra en sevdiğim pijamaları giyip yarın erken kalkma derdi olmadan istediğim kadar uyumak derim. aslında genelde de böyle diyorum ama şimdi ilk defa hissediyormuş gibi yazayım hehe. başardım. eski işimin başındayım, kütüphaneyi de arada hallettim. gerçekten kendime güvenim geri geldi. kış başladığından beri kendimi bir ayağım çukurda gibi hissediyordum. becca’ya bana olan inancı için ne kadar teşekkür etsem az. ama sanırım teşekkür etmenin de bir yolunu bulmuş gibiyim, yarın akşam büyük kızını yine sinemaya götüreceğim. ve umuyorum ki o da ben de yarın annesinden gizli gizli kola içeceğiz.

bugün az kalsın kilise dolabından kola çalıyordum. hırsızlık yapacaktım nerdeyse. off. soğuk su almaya inmiştim, dolabı bir açtım, haftasonu benim aldığım ama eşim tarafından içmemem için kiliseye bağışlanan kolalar ve kahveler. elim gider gibi oldu. 1-2 saniye gözlerimi kapadım, sakinleştirdim kendimi. ama az kalsın kiliseden kola çalacaktım. yani tam olarak çalma denmez hem parasını kendim ödediğim hem de kilisedeki içecekler ücretsiz olduğu için ama yasak olunca hırsızlık gibi hissettirdi yapmaya çalıştığım şey.

yarın aynı zamanda bisikletimle biraz uzaklaşmak istiyorum çünkü yarın hava 20 C’yi gösterecek. erken kalkmasam da kalktığım gibi bisikletime atlayıp yollara vuracağım kendimi.

bugünün en güzel haberi, emmet yerden kafesine doğru uçmayı başardı lakin hala sincapla olan arkadaşlığı devam ediyor. bugün 2 kez sincapla aralarında sadece cam varken yakaladım. bu arkadaşlık beni üzüyor. çünkü sabahtan akşama kadar sincapın gelmesini bekliyor mutfağın camında. sonunda sincabı da içeri almak zorunda kalacağız ve tüm evi kemirip yiyecek diye korkuyorum.

ayrıca beni de sevsin istiyorum ben. eşim ona chip chip diyor. tavuk gibi gezinip duruyor tüm gün. uçmayı hiç sevmiyor.

sizin daha güzel pijamalarınız olsun.

sevgiler,

çocuk kalpli.

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.