third.

yorumlara ve mesajlara çok teşekkür ederim. sayenizde güne çok daha motive ve pozitif enerjiyle başladım. bugünlerde uzun süre ara verdiğim çalışma hayatına dönmeye çalışıyorum ve zorlanıyorum. ama başaracağım, söz veriyorum.

evet, ilginç bir hayat benimkisi ama çoğunlukla hormonlu çilek gibi. dışarıdan parlak ve kırmızı görünüyor ama ısırdığınızda aslında olmamış olduğunu farkediyorsunuz. bu çilek işte benim hayatım. bu yüzden dışarıdan görünene çok aldırmayın.

hayatım bir yerde değiştiyse bu yer kesinlikle romanya’dır benim. irlandalı katolik arkadaşımla romanya’da tanıştıktan 3-4 yıl sonra istanbul’daki kilisemizde paskalya gününü kutluyorduk. o gün kilise orgundan çok güzel sesler geliyordu. kimdir bu çalan diye yukarı baktığımda onu gördüm. o zamanlar sadece teoloji öğrencisiydi ve kilise orgu çalmaktan hoşlanıyordu. sonra onun irlandalı katolik arkadaşımla tanıştığım romanya’nın o kasabasından olduğunu öğrendim. (bacau adında bir yerdi) böyle olunca benim için farklı olacağını anladım ve peşinden gitmeye karar verdim. ikimizde san francisco’ya vatikan büyükelçiliği’nin sağladığı bir programla gittik, o zaten gidiyordu ama ben baya uğraştım onunla gidebilmek için. bunu bilmez. iyiki gitmişim de zaten, nihayete ermese de çok güzel şeyler yaşadık beraber. olması gereken her şeyi yaşadık hatta. bundan fazlası olabilir miydi, eşim gibi olabilir miydi bilemiyorum. olamazdı gibi geliyor.

eğer kocaman bir kalbiniz varsa içine çok kişi sığdırabiliyorsunuz sanırım.

öyle işte, 3. gün. yaşıyoruz.

ps: evet toy soldier (oyuncak asker) en sevdiğim oyuncak.

sevgiler

çocuk kalpli.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.