spring.

dün akşam 8’de yattım bu sabah erken kalkayım diye, kalktım da aslında ama 1-2 saat oyun oynayıp tekrar geri yattım, son 24 saatin 20’sini uykuda geçirmiş oldum böylelikle. becca telefonuma sesli mesaj göndermiş, uyuyorsun sanırım, iyi uykular ama 3 günün kaldı, sonra burdasın demiş. öğle arasında bana gelip beni görmek istemiş, ben de bir daha böyle bir şeye karar verdiğinde arama direk gel dedim.

normalde kış olsa uykudan da uyumaktan da zerre şikayet etmem ama bahar geldiği için çok mutlu değilim bu durumdan. bahar gelince ben de doğa gibi uyanmalıyım, çünkü baharı da güneşi de çok seviyorum.

uykuda geçen bu süre içinde de rüyalarımı onarmaya çalışıyorum, sanırım tek yararı bu şu an bana. bir süredir tamamen dışarıda kalmıştım bilinçaltı rüyalarım yüzünden. hep saçma sapan şeyler görüyordum. ama 1-2 gündür yeniden toplamaya başladım, uykudan kalktığım zamanlarda ufak ufak notlar alıyorum iphone’umun notlar bölümüne, yazıyorum bunları.

yarın bisikletimin bana ulaşması gerekiyor. heyecanlıyım biraz. belki de beni yeniden harekete geçirecek şey bu bisiklet olur. kendime güvenimi yeniden onunla sağlarım. bazen oyuncaklarıma anlamlar yüklerim. bana şans ve yeni başlangıçlar getirdiklerine inanırım, sanırım bu bisiklet için de aynı şeyi hissediyorum.

ve yine bu his…

“evrendeki tüm düşüncelerden arınmış gibiyim veya herhangi bir düşünce benim olduğum yere ulaşamıyor, ben sanki çok uzak bir yerdeyim. “

kendimi dış dünyaya kapatmışım gibi, ben ve oyuncaklarım var sadece aklımda şu an. başka bir şey düşünemiyorum ama düşünmem gereken şeylerin olduğunu da biliyorum.

yeni bir oyuncağın değiştiremeyeceği çok az şey vardır benim için. yarın olsun bakalım.

sevgiler,

çocuk kalpli.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.