feb 13th.

yine eve hapsolduk. dünden beri en az yarım metre kar yağdı, hala da devam ediyor. bugünden itibaren gün içinde uyunmayan günleri saymaya başlıyorum yine. zaten meşgulüm, evi temizleyip her şeyi düzenleyeceğim. haftasonunu evde housewarming partisi veriyoruz, dün kar bastırmadan gidip tüm alışverişi yaptık. bir sürü alkolik içecek aldık ama bana 1 bardak bile yasak, olur da elinde görürsem lunesta’yı unut dedi eşim. lunesta’yı şu an bırakamam, öyle güzel uyku veriyor ki, gece bir kez bile uyanmıyorum. sabahları da çok mutlu kalkıyorum. bunu 1 biraya değişmem tabi ki. partide kesinlikle içmeyeceğim. hatta alkolü sonsuza kadar bıraktım sanırım.

ulan o kadar uhrevi bilgi girdik, herkesin aklında sadece aseksüelite ile ilgili bölüm kalmış. yapmayın gözünüzü seveyim, bu konudaki bitmek bilmeyen yardımseverlik çağrılarını hayatımdan çıkarmak istiyorum ben artık. gerçekten moralim bozuluyor, kendimi çok aciz hissediyorum. birkaç ay önce instagram’dan ilginç bir mesaj aldım, birisi elinde, bilgisayarımdaki kamera yardımıyla aldığı uygunsuz görüntülerim olduğunu ve 5000 dolar göndermezsem bunu internette yayınlayacağını söyledi. adama “ahh keşke olsa” yazdım. konuşacak birine ihtiyacın varsa burdayım yazmış. intihar edecektim, dolandırıcı bile halime acıyor, öldürsem mi kendimi diye düşündüm.

bu arada böyle bir mesaj alırsanız kesinlikle para göndermeyin, tabi görüntüleriniz vardır demiyorum bundan bağımsız olarak yazıyorum, bu çok popüler bir dolandırıcılık yöntemi şu an. kimsenin elinde görüntüleriniz yok.

kardan kıştan sıkıntı geldi. kilometrelerce yürümek istiyorum, saatlerce bisiklete binmek istiyorum…

uff!

çocuk kalpli.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.