thanksgiving.

yarın şükran günü ile başlıyor yılın en sevdiğim zamanı. 2013 yılının sonundaki noel zamanı gibi hissediyorum. o günlerde new york’daydım. macy parade’i görebilmek için aylar öncesinden gün saymaya başlamıştım, sonra görünce de keşke televizyondan izleseymişim demiştim. çünkü çok soğuktu ve balonlar resmi çekilemeyecek kadar büyüklerdi. yarın sabah 9’da kalkıp televizyondan izleyeceğim. sonra evde şükran günü yemeği olacak. cuma günü buz hokeyi maçına gidip bear toss’a katılacağız. aynı anda yüzlerce ayıyı sahaya atma fikri çok komik ve heyecanlı. noel yılın başlangıcından çok sonunun hediyesidir insanlara. ve sanki o yılı nasıl geçirdiyseniz sonunda da öyle teşekkür eder size.

sağlık problemlerim dışında hiç kötü bir şey yaşamadığım, yaşadığım sağlık problemlerinin de hayata bakış açımı yeniden tanımlandığı, fazlasıyla mutlu bir yıldı. mayıs ayında ilk geldiğimde sanal kimliğimle ilgili bir sıkıntı yaşadım ama kendimi gereksiz korkuttum o olayda da sanırım.

yarın en çok eşim için şükran duyacağım. ruh eşimle, en iyi arkadaşımla evlendim ve çok mutlu olduk. her gün bir gün öncesinden daha çok eğleniyoruz. dışarıdan bizi gören ilk önce gerizekalı olduğumuzu düşünüyor ama sonra bu kadar mutlu olmayı nasıl başarabildiğimizle ilgili sorulara maruz kalınca aslında bizi içten içe kıskandıklarını anlıyoruz.

harika yıldı…

harika bir noel olacak…

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.