countdown.

eylül sanki en çok onu özlemişiz gibi bir türlü gelmek bilmiyor. 4 aydır türkiye’ye gitmedim, bu yurtdışında geçirdiğim en uzun zaman. daha önce de yurtdışında uzun kaldım hatta amerika’da da kaldım ama arada gidip geliyordum. çok heyecanlıyım, bir yandan da endişeli. 20 gün her şeye yeter hesaplarımızın üstüne oturup düşününce aslında hiçbir şeye yetmeyeceğini gördük. bir de buna eşimin ben türkiye’nin güneyini görmek istiyorum hezeyanı eklenince geceli gündüzlü yorulmamız gerekecek her şeye yetebilmemiz için.

dün geceki kopan fırtına ile oh yaz bitti sonunda bugün itibari ile spor hayatıma dönebilirim diye düşündüm ama yine koşarken nemden sırılsıklam oldum ve çoğunlukla yürümek zorunda kaldım. ne sıcağı ne soğuğu seviyorum ama zorundaysam soğuğu tercih ederim. tam aradığım gün ise hem soğuk hem de güneşli. (kış güneşi diye de bilinir)

bir an önce bisiklet alıp ayağımı kurtarmam gerek ama alınacaklar listesinde kocaman bir ev ve içidenki eşyalar olunca gidip kendime bisiklet alayım da diyemiyorsunuz. ev de bambaşka bir sıkıntı, iyi muhitteki merkezdeki evlerin içi eski, ehh muhittekilerin yeni ama her şeye uzak. ayrıca öyle bir evi kuracak modda da değilim.

neyse şu tatil bir geçsin de…

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.