lift up your hearts.

bugün 4 aydır hiçbir psikolojik yardım almadan mutlu olduğumu bir iki olay dışında hiç bunalmadığımı yada kötü hissetmediğimi farkettim. türkiye’deki en iyi hayatımız amerika’nın en sıradanıyla bile yarışamıyor. daha ilk günümüzden itibaren yaşam kalitemiz gözle görülür bir şekilde arttı.

sadece konum olarak değil ben de tuhaf bir şekilde içimde bir ayrılma yaşıyorum zihnimdeki ve kalbimdeki insanları boşaltarak. (eşim hariç) bunun ilk adımını birkaç gün önce atmıştım, şu an devamını yaşıyorum. tüm vazgeçişlerin ötesinde zihnim de bomboş olsun istiyorum. kalbim bomboş olsun istiyorum. ve bunun üzerinden çok zaman geçsin istiyorum. tam bu boşluğu kabullenip hiçkimseyi beklemezken insanlar birden hayatıma girsin beni heyecanlandırsın istiyorum. bu geçmişimden de biri olabilir. bir hafta önce resimlerini sildiğim kişi de olabilir. sadece benim bunu kaldırabilecek bir içsel huzurum ve ve olumsuz düşüncelerden tamamı ile arınmış bir kalbim olmalı. mutlu olmama rağmen şu an ikisi de yok bende. öyle olsa rüyalarımda cennet saydığım yerlere giderim rüyamı yönetip. dün gece korkunç bir tanrıdan kurtarmaya çalışıyordum canımı. aslında bana ismini de söyledi, sanki budizm ile ilgiliydi. bana niye kızgın olduğunu bile anlayamadım. deli midir nedir, ne yaptık biz sana ya. zerre ilgilenmediğim ideolojiler bunlar.

yakın zamanda bizi bekleyen güzel şeyler adına önümüzdeki günlerde güzel rüyalar görmeyi diliyorum. lift up your hearts! evet! tüm sevgimle kalbimi kaldıracağım.

türkiye tatilimize son 20 gün! çok heyecanlıyım! gidip yiyeceğimiz ve satın alacağımız şeylerin listesini yapayım. en çok özlediğim şey kesinlikle karafırın’dan yediğimiz çikolatalı kruvasanlar. ahh birisi havalimanında bir kutu kruvasan ile karşılasa bizi ne güzel olurdu.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.