mailbox peak.

sırf bir posta kutusu fotoğrafı çekmek için 4400 feet tırmandığımıza inanamıyorum. dünden beri hareketsiz yatıyorum çünkü en ufak hareketimde bacak kaslarım acıyor. bir sevgi ölçüsü olarak dağ olayını anlayamıyorum, neden sevdiğimizi ispat etmek için bir dağı delmek, dağa çıkmak veya dağdan atlamak zorundayız. bu dağ ile derdimiz nedir. bugün aslında bu yazdıklarımdan çok daha güzel bir gün. demir bebek doğdu, resmi olarak hala oldum. çok tatlı, yamuk yumuk bir şey. benim gibi. umarım 34 yaşında lego oynayan, kendine oyuncak alan halasını çok sever.

bir an önce ev alalım içini dizayn edelim diye karar verdik. benimse tek derdim odamın duvar kağıdı. uyku odamın renkleri. bir de sevdiğim arabanın bisiklet taşımaya uygun olmaması. spor olarak bisiklete daha ağırlık vermek istiyorum çünkü sol ayağımdaki ortopedik sıkıntı biraz daha koşarsam geri kalan hayatımda beni zora sokacak. ben bisikletimi nasıl taşırım derdindeyken insanlar al artık şu ehliyetini bıktık seni oraya buraya taşınmaktan diye içinden geçiriyorlardır muhtemelen. off bıktım sınavdan ezberden. türkiye’deki ehliyetim nasıl burada geçmiyor hala anlayamıyorum. birkaç gün içinde seattle’dan grand rapids’e döneceğiz. 4 saatlik sıkıcı uçak yolculuğumda ehliyet sınavı kitabını ezberlemekten daha iyi bir şeyim olmayacak. hem kendimi hem başkalarını bu ehliyet sıkıntısından kurtaracağım.

hayat ne kadar güzel şeye inanırsak o kadar güzel şeyi bizimle paylaşıyor. çok sevildiğimi hissediyorum. rocket raccon aşağı groot yukarı, çok mutlu günler geçiriyoruz.

çocuk kalpli.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.